Jak dobrze kupić trampki?

84-1-cbig Na pozór wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego jak kupno obuwia w postaci trampek. Wielu kupujących popełnia niestety często podstawowy błąd. Kieruje się głównie wyglądem trampek, nawet gdy buty są przyciasne i nie ma innych rozmiarów zakładamy, że buty kiedyś się dotrą.

21-1-cbigO ile trampki kosztują kilkanaście złotych raczej nie można mówić o poważnym marnowaniu pieniędzy. Gdy jednak mowa o oryginalnych trampkach wartych nawet kilkaset złotych tego błędu nie można popełniać. Niestety problem z odpowiednim doborem rozmiaru można mieć całkiem sporo gdy zakupy dokonywane są za pośrednictwem internetu.

490_0_productGfx_cefa6210f1ca9e0f9d6d0ddc2c932870Jak więc kupować trampki przez internet by nie popełnić błędu? W tym celu warto obrysować swoją stopę na kartce papieru. Następnie należy zmierzyć długość stopy wzdłuż i wszerz. Do otrzymanego wyniku warto dodać centymetr luzu. Otrzymany wynik warto porównać z tabelami rozmiarów. W ten sposób zyskamy pewność, że dobierzemy idealnie pasujące trampki do stopy. Szczególnie gdy mowa o markowych trampkach.

Białe trampki – hit sezonu

Kiedyś odzież czy obuwie sportowe noszone były tylko w określonych okolicznościach i nie do pomyślenia było naruszenie pewnych, niepisanych zresztą reguł i MARCO TOZZI Trampki - Białe Tekstylne Trampki Damskie - 2-23604-26 197założenie na przykład dresowych spodni na inną, niż trening, okazję. Dzisiaj wszystko się zmieniło, a najbardziej charakterystyczną cechą modowych trendów jest totalne przełamywanie tradycyjnych konwencji. Wyrazem tych zmian jest wkroczenie odzieży sportowej, a zwłaszcza obuwia sportowego, do życia codziennego, a nawet na bardziej eleganckie okazje.

Ostatnio zaś prawdziwym hitem sezonu są białe trampki, kiedyś zarezerwowane wyłącznie do celów sportowych. Białe trampki to obecnie obuwie miejskie noszone przez kobiety i mężczyzn w rozmaitych Białe materiałowe trampki Clasic designokolicznościach. Do wyboru mamy całą masę najróżniejszych modeli, zarówno popularnych, jak i markowych, najbardziej znanych firm. Jako przykład można wskazać białe, canvasowe trampki damskie Vans, model EE3WOO, bardzo wygodne, z gumową, antypoślizgową podeszwą i nienaganne w stylu. Na uwagę zasługują także białe trampki Converse, model Chuck Taylor All Star z wysoką cholewką i grubą gumową podeszwą, znakomicie nadające się do dynamicznego stylu życia, czy też bardzo klasyczne białe trampki Nike Starlet Saddle.

Najlepsze białe trampki znajdziesz tutaj!