Dlaczego warto kupić buty Converse?

Każdy zwolennik obuwia sportowego zapewne dobrze zna amerykańską markę Converse. Firma ma już ponad sto lat, na początku z taśm produkcyjnych schodziły niemal wyłącznie buty dla koszykarzy, lecz szybko butyConverse upowszechniły się. Ich popularność z roku na rok rosła. Dziś oprócz sportowców noszą je na co dzień osoby z różnych przedziałów wiekowych i różnych środowisk. Choć powstaje kilka różnych linii butów Converse, główną działalnością marki jest tworzenie wygodnych, uniwersalnych trampek. Dlaczego warto zaopatrzyć się w chociaż jedną parę? Co takiego jest w trampkach Converse, że przyciągają one aż tak wielu fanów?

Po pierwsze – bardzo ładny design. Trampki Converse, a wśród nich znany i lubiany model Converse AS HI CAN, to bardzo estetyczne i zgrabne obuwie cechujące się klasycznym, uniwersalnym krojem. Nie oznacza to jednak, że wyglądają one jak zwyczajne trampki. Co to, to nie. Od szeroko dostępnych na bazarach i w sklepach „no name’ów” wyróżnia je niezmienne od lat atrakcyjne wizualnie logo z gwiazdką.

Po drugie – różnorodność. Converse udowadnia, że trampki mogą mieć cały szereg różnych odmian, występować w formie stonowanej, old schoolowej, ekstrawaganckiej, punkowej, itd. Weźmy na przykład model Converse Pro Leather LP Mid Canvas w kolorze granatowym – buty te znakomicie nadają się dla osób preferujących stylistykę nawiązującą do lat 80-tych lub stylistykę alternatywną. Dla odmiany model ConversePro Leather LP Mid Canvas/Suede Print prezentuje się bardzo futurystycznie.

Po trzecie – wytrzymałość. Podczas gdy zwyczajne trampki po kilku miesiącach użytkowania nadają się do wyrzucenia, trampkiConversemożna nosić nawet kilka sezonów, przy czym cały czas będą utrzymywały pierwotną jakość.

Produkty marki Converse znajdziesz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *