Jaki garnitur wybrać: Bytom, Vistula, Recman czy Lancerto?

Wybranie idealnego garnituru może okazać się sporym problemem. W sklepach do wyboru jest mnóstwo modeli i marek, co wielu mężczyznom wcale nie musi ułatwić podjęcia decyzji. Jaką markę można polecić?

Garnitury Bytom

To polska marka odzieżowa, która istnieje od 1945 roku. Od samego początku swojego istnienia marka stawiała na nowoczesne rozwiązania. Garnitury Bytom były postrzegane jako synonim luksusu. Zawsze szyto je z tkanin bardzo wysokiej jakości, na przykład ze szlachetnych tkanin, które sprowadzano z Włoch. Garnitury Bytom w dalszym ciągu wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Marka, mimo że pojawiło się wiele nowych, że bez trudu można dzisiaj kupić w Polsce na przykład garnitury największych włoskich projektantów, wciąż ma wielu wiernych zwolenników. Z marką Bytom związany był między innymi Tomasz Ossoliński. Uwzględniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, we wszystkich firmowych sklepach marki Bytom możliwe jest skorzystanie z usługi Szyty na Zamówienie. W wybranych klienci mogą wybrać z kolei usługę Szyty na Miarę. Garnitury z Bytomia cenione są nie tylko przez polskich mężczyzn. Sprzedają się bardzo dobrze także w wielu krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych.

Marka Vistula

Obok marki Bytom znaną męską marką odzieżową jest Vistula. To firma, której historia zaczęła się trzy lata później niż firmy Bytom. Vistula kojarzona jest praktycznie od początku swojego istnienia z produktami z najwyższej półki. Swoją pozycję jako luksusowej marki Vistula umocniła angażując do kampanii reklamowej Pierc´e Brosnana. Garnitury Vistuli reklamował również Robert Lewandowski. Ponadczasowa klasyka w połączeniu z najnowszymi trendami oraz jakość na najwyższym poziomie są znakiem rozpoznawczym garniturów marki Vistula. Wszystkie garnitury Vistula szyje z tkanin najwyższej jakości sprowadzanych z zagranicy. Firma przygotowała także ofertę szycia garniturów na miarę.

Eleganckie garnitury Recman

To również polska marka, która zadebiutowała na rynku odzieży męskiej w 1986 roku. Garnitury Recman chętnie wybierają mężczyźni poszukujący garniturów nie tylko na specjalne okazje (np. na ślub), ale także takich na co dzień. Mimo że trendy w modzie męskiej zmieniają się zdecydowanie rzadziej niż te w damskiej, to projektanci pracujący dla marki dokładają wszelkich starań, aby proponowane przez firmę garnitury zawsze były na czasie.

Garnitury od Lancerto

Wbrew nazwie, która może sugerować, że mamy do czynienia z zagraniczną marką, Lancerto to kolejna polska marka, która specjalizuje się w szyciu męskich garniturów. Garnitury marki Lancerto to bardzo udany mariaż tradycji i nowoczesności. Garnitury marki trafiają w gusta bardzo szerokiego grona klientów, zarówno do tych trochę starszych przywiązanych do tradycji, jak i do tych młodszych. Lancerto szyje swoje garnitury z najlepszych tkanin. Wśród nich są bardzo wysokiej jakości tkaniny sprowadzane z Włoch.

Której firmy garnitur wybrać?

Odpowiedź na to pytanie jest naprawdę bardzo trudna. Wszystkie firmy szyją bowiem garnitury naprawdę bardzo wysokiej jakości. Wszystkie podążają za najnowszymi trendami. Produkują również markowe dodatki jak: eleganckie buty do garnituru, paski do spodni, rękawiczki i szaliki na chłodniejsze dni oraz torby i portfele ze skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *