Kolekcja Adidas adiSTAR

Wspaniale prezentuje się nowa kolekcja damskich butów Adidas przeznaczona do biegania. Jej nazwa to adiStar i trzeba przyznać, że mogą się one przyczynić do bardziej komfortowego i wygodnego biegania. Miejskie biegaczki są zadowolone z tej nowej kolekcji, ponieważ dzięki niej są w stanie zadbać o swoją sylwetkę, a zarazem cieszyć się z biegania.

Są to buty Adidas AdiStar ride 4, które posiadają świetne wyposażenie. Po pierwsze mają zapewniony odpowiedni system dla miękkiego i bardziej naturalnego lądowania. Zostały jeszcze wzbogacone o wytrzymałą na ścieranie podeszwę zewnętrzną. Ma ona także na celu zapewnienie lepszej przyczepności i kontroli podczas biegania. Cała cholewka świetnie dopasowuje się do stopy i biegu każdej kobiety.

Do takich butów warto jest dopasować odpowiednią odzież. Można pozwolić sobie na koszulkę i szorty marki adidas, w których także zastały wykorzystane zaawansowane technologie. One pozwalają zachować chłód, jak i suchość ubrań, podczas biegania, co także jest bardzo komfortowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *