Kurtka do biegania Adidas Supernova storm jacket

Marka Adidas pozwoliła sobie na przygotowanie właściwej odzieży sportowej. Dołączyła do tej kolekcji kurtka Adidas Supernova Storm Jacket. To męska kurtka, która jest lekka, a zarazem zapinana na suwak – na całej długości.

Kurtka została wyposażona w system Climaproof Wind, co chroni ją przed deszczem i wiatrem. Na kurtce pojawiają się cenne elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność na drodze. A to oznacza, że ta kurta jest również przygotowana dla biegaczy. Producent zaznacza, że godne zauważenia na tej kurtce jest piękne logo Adidas, nadruk graficzny i suwak na całej długości. Na temat funkcjonalności wspomina o oddychającym materiale, jak i systemowi odprowadzającemu ciepło. Dodatkowe możliwości zapewniają długie rękawy i lekkość materiału.

Jest to kurtka przeznaczona dla każdego rodzaju sportowca, który ceni sobie wygodę i komfort. Może mu to towarzyszyć poprzez dodatkową sportową odzież kolekcji Adidas, w którą warto się zaopatrzyć. Będzie mogła nam posłużyć podczas wysiłku fizycznego, jak i do codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *