Slim

Modne w obecnym sezonie buty typu slim, podobne są do sneakersów, ale jednocześnie: wcale nimi nie są. Jako buty sportowe i lekkie, sprawdzą się one w warunkach miejskich. Niemniej jednak, prócz warunków miejskich, buty typu slim, będą także doskonałe do biegania jako lżejsze od sneakersów i jednocześnie, bardzo dobrze, ściśle dopasowane do stopy.

Buty sportowe typu slim, poznajemy po kilku cechach charakterystycznych, które szybko zapadną w pamięć i kiedy raz chociażby uświadomimy sobie, że trzymamy w ręku model slim, a nie sneakersa, od tego momentu rozróżnienie tych dwóch typów przychodzić będzie nam już znacznie łatwiej i szybciej.

Przede wszystkim, typ slim nie ma sznurowania; pod tym względem, przypomina nieco balerinę. Nogę, wkładamy bez zapięcia i bez sznurowania, a mimo to, but slim jest w stanie utrzymać ją w jednej pozycji. Sznurowanie, które charakterystyczne jest z kolei dla sneakersów, podczas biegania mogłoby się zwolnić i tym samym, pojawiłoby się ryzyko upadku. Slim to także grubsza niż w sneakersach podeszwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *