Reebok EasyTone – wygodne buty dla eleganckiej kobiety

Reebok EasyTone to model stworzony głównie dla kobiet, które poszukują wygodnego obuwia sportowego z nutą elegancji. Oryginalny design zachwyci nawet najbardziej wymagającą kobietę, zaś bogaty wachlarz wzorów oraz klasyczny, profilowany kształt to gwarancja komfortu i wygody użytkowania. Niepodważalną zaletą Reebok 4670786989d07fe84bd7f578dd12f64eaae88081 EasyTone jest to, że stopa może swobodnie oddychać, co niweluje dyskomfort związany ze zmęczeniem i poceniem się nóg. Przysłowiowym strzałem w dziesiątkę okazało się połączenie technologii transferu powietrza z technologią 3D, co wpływa zarówno na użytkowanie, jak i stronę wizualną butów. Godna uwagi jest także wyjątkowo lekka i wygodna amortyzacja, będąca efektem zastosowania w obrębie podeszwy zewnętrznej ultralekkiej pianki.

75dee1b76d2d278867b17dcf1181c2246827bc2bWnętrze butów Reebok EasyTone zostało wyposażone w profilowaną, elastyczną wkładkę oraz miękką podeszwę wewnętrzną, dzięki czemu buty idealnie przylegają do stopy, nie powodując jej dyskomfortu. Warto podkreślić, że obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch balansujących podkładek, umieszczonych w podeszwie buta, czego efektem jest uczucie naturalnej niestabilności i wrażenie chodzenia niczym po piaszczystej plaży.

95125_350_AReebok EasyTone to modne, eleganckie obuwie sportowe, które z powodzeniem można wykorzystać podczas ćwiczeń fizycznych, joggingu, fitness, spaceru, a także w życiu codziennym. Buty te idealnie komponują się ze strojem sportowym, także w wydaniu dziennym.

Dopasowanie obuwia sportowego – jak dopasować buty?

23877420Bez odpowiedniego obuwia w trakcie uprawiania sportu można narazić się na bardzo poważne kontuzje. W chwili obecnej najpopularniejszym sportem uprawianym przez rzesze polaków jest bieganie. W przypadku tego sportu obuwie należy dobierać głownie pod katem nawierzchni. Zupełnie inaczej biega się na drodze asfaltowej, leśnej czy na bieżni. Najprościej jest spytać bezpośrednio w sklepie jakie buty są najlepsze do danej nawierzchni. Nigdy jednak nie można nabywać butów bez ich przymierzenia.

20146913 Przymierzając buty sportowe warto przebiec się trochę po sklepie, zobaczyć czy są wygodne, czy nic nie obciera naszej stopy. Najlepiej byłoby przymierzać obuwie na lekko opuchniętą stopę. Z reguły bowiem obuwie sportowe jest o jeden rozmiar większe od obuwia tradycyjnego. Buty sportowe powinny zapewniać jak największa wygodę.

20147094 Obuwie do uprawiania sportu powinno stabilizować stopę przed wszelkimi wstrząsami. Początkujący sportowiec musi pamiętać również o tym, że buty muszą się dotrzeć. Zanim stopa idealnie dopasuje się do obuwia upłynie trochę czasu.

Puma Tech Infused – modne, wiosenne buty męskie

Puma Tech Infused to buty, które światło dzienne ujrzały w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i cieszyły się wówczas szczególnym zainteresowaniem wśród biegaczy. Obecnie buty te wracają w lekkiej streetowej formie oraz bogatej szacie kolorystycznej. Wykonane z lekkich, przewiewnych materiałów, o oryginalnym dresingu buty Puma Tech Infused uznane zostały jako propozycja typowo letnia.

buty,lifestyle,puma-tx-3-tech-infused,15230132-csmallSzczególną uwagę warto zwrócić na podeszwę, która została stworzona poprzez połączenie trzech rodzajów gumy, co w założeniu ma zapewnić komfort chodzenia i optymalną amortyzację. Buty te są bardzo lekkie, wewnątrz wykończone przewiewnym materiałem, dzięki czemu stopy nie pocą się i nie męczą. Usztywniona pięta zapewnia maksymalną ochronę przed urazami i kontuzjami. Cholewka wykonana została z przewiewnego materiału i delikatnej, aczkolwiek wytrzymałej siateczki, co gwarantuje prawidłową wentylację  stopy. Model ten idealnie wpisuje się w modny styl retro-running, zachwycając wygodą i oryginalnością.

Obuwie Puma Tech Infused sprawdza się w wielu alternatywnych sytuacjach, zarówno podczas ćwiczeń sportowych, jak i w życiu codziennym. Oryginalne kompozycje kolorystyczne doskonale współgrają ze strojem sportowym, także dziennym, podkreślając osobowość i gust użytkownika.

Buty do treningu

1a7b2743bf36cfdf11edc8996f19d5d42e2afa85 Dobrze dobrane buty chronią nie tylko od kontuzji, ale pozwalają tez na zdecydowanie lepsze osiągi sportowe. Osoby poważnie myślące o zgubieniu dodatkowych kilogramów, powinny zastanowić się nad zainwestowaniem paru ładnych złotych w dobre buty treningowe. Pojęcie buty treningowe jest jednak zbyt szerokie. Buty należy dopasowywać odpowiednio do danej aktywności fizycznej. Zupełnie inne buty będą potrzebne do biegania, zupełnie zaś inne buty do fitnessu.

c689acd259bcf5efd1b6ecc621f7a768cb451eddW przypadku wyboru obuwia do fitnessu należy postawić głównie na stabilizację czyli amortyzację obuwia. W trakcie wykonywania ćwiczeń według określonych układów choreograficznych często trudno utrzymać stabilną postawę. Buty treningowe powinny więc stabilizował stopę jak też całe ciało.

Buty zapewniające stabilność uchronią stopę przed wszelkimi kontuzjami. Odpowiednio zabezpiecza postawę ciała, dają poczucie bezpieczeństwa. Buty treningowe powinny również pozwalać wykonywać bardziej dynamiczne ruchy. Najlepiej spytać się bezpośrednio sprzedawcy jakie buty nadają się do uprawiania danego sportu.

Zamów najlepsze buty treningowe: damskie lub męskie w modea.pl