W poszukiwaniu idealnego koloru letnich butów

Latem do koloru butów przywiązujemy większą wagę, niż ma to miejsce w czasie innych pór roku. Chcemy, aby był on elegancki i modny, nie zapominamy jednak i o tym, że nie powinien przyciągać promieni słonecznych, które mogą okazać się bardzo groźne dla naszych stóp.
Nietrudno domyślić się, że i w tym sezonie króluje biel. 15394537Pojawia się na pokazach mody, konferencjach prasowych i uroczystych spotkaniach, jest jednak obecna i na wyprzedażach. Białe buty mają w swojej ofercie najbardziej znani ich producenci, bez trudu znajdziemy więc w sprzedaży białe japonki CCC oraz białe baleriny Tommy Hilfiger.
16520817

Dlaczego białe buty wydają się być idealne na lato? W pierwszej kolejności wypada zwrócić uwagę na to, że nie przyciągają promieni słonecznych, nie można jednak nie docenić i tego, że charakteryzuje je neutralność, dzięki której pasują do wielu stylizacji. Panie doceniają i to, że biel świetnie sprawdza się wówczas, gdy można już pochwalić się letnią opalenizną, panom zaś do gustu przypada i to, że czyszczenie białych butów nie jest czynnością skomplikowaną.

Białe buty i białe trampki w Modea.pl – sprawdź i kup taniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *